Journal article

Optimale Auktionen

Publication Details
Author(s): Grimm V, Schmidt U
Publisher: Beck
Publication year: 1999
Volume: 28
Journal issue: 12
Pages range: 670-675
ISSN: 0340-1650
Language: German

How to cite
APA: Grimm, V., & Schmidt, U. (1999). Optimale Auktionen. Wirtschaftswissenschaftliches Studium, 28(12), 670-675.

MLA: Grimm, Veronika, and Ulrich Schmidt. "Optimale Auktionen." Wirtschaftswissenschaftliches Studium 28.12 (1999): 670-675.

BibTeX: Download
Share link
Last updated on 2018-04-19 at 02:44
PDF downloaded successfully